Drukuj

 


       Po okresie uciszenia i drobnych remontach ponownie otwieramy nasz Dom serdecznie Was zapraszając na wydarzenia przygotowane na ten  rok. Już za dwa tygodnie pierwszy Weekend Ciszy - WIELKOPOSTNY. Oczywiście w tym niezwykłym czasie proponujemy jescze jedno spotkanie bezpośrednio przygotowujące do przeżycia Misterium Paschalnego  (Weekend Ciszy 18-20 marca) kończące się wspólnym świętowaniem Niedzieli Palmowej.

prayerWśród przygotowanych propozycji już dzisiaj chcemy podzielić się z Wami możliwością przeżycia  Warsztatów Iluminatorstwa Średniowiecznego, które odbędą się w dniach 29 kwietnia  - 3 maja. Poprowadzi je zaprzyjaźniona z nami od wielu lat Barbara Bodziony z Krakowa.

Również już teraz mamy przyjemność serdecznie Was zaprosić na Rekolekcje Letnie. Zaczynamy je jak w poprzednich latach stosunkowo wcześnie, ze względu na szczególny charakter pierwszego wydarzenia. Na prośbę wielu podajemy już dzisiaj terminy. Możliwość zgłoszeń od 1 marca.

 

REKOLEKCJE LETNIE 2016

26-29 maja          Hortus et Herbularium - czyli pieśń stworzenia o pięknie Stwórcy - rekolekcje z warsztatami zielarskimi

06-10 lipca             Ora et Labora - rekolekcje z warsztatami ceramiki i witrażu
19-24 lipca             Scriptorium - rekolekcje biblijne z warsztatami kaligrafii i iluminatorstwa średniowiecznego

08-14 sierpnia         Vera icon - rekolekcje z warsztatami ikonopisania
24-28 sierpnia         Rekolekcje Pustyni