Drukuj

     W radości Wielkanocnej serdecznie zapraszamy na zbliżające się wydarzenia w naszym Domu. Już niedługo kolejny wiosenny, wielkanocny Weekend Ciszy w dniach 15-17 kwietnia, na który zapraszamy wszystkich noszących w sercu tęsknotę, aby radość Zmartwychwstania wybrzmiała głębiej, w zatrzymaniu i modlitwie.

Na przełomie miesięcy od 28 kwietnia do 3 maja, jak zawsze z wielką radością zapraszamy na Warsztaty kaligrafii i iluminatorstwa średniowiecznego prowadzone przez Barbarę Bodziony z Krakowa. To już kolejny rok współpracy przynoszącej wiele radości i natchnień uczestnikom tych spotkań.,W ramach warsztatów proponujemy codziennie czas wspólnej modlitwy Liturgią Godzin, Eucharystię oraz bardzo konkretne zanurzenie w milczenie w czasie wielu godzin pracy warsztatowej.

warsztaty kaligrafii2

 

Tydzień później, w dniach 6 - 8 maja, zapraszamy na kolejne Warsztaty - FOTOGRAFICZNE poprowadzone przez Marka Zarankiewicza, zajmującego się od wielu lat z wielką pasją fotografią przyrodniczą. Wyjścia w plener, wspólna analiza wykonanych zdjęć połączone z modlitwą i Eucharystią dają szansę na pełną radość doświadczenia życia, które nas otacza. 

 

WARSZTATY foto 3

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY