Drukuj

Glendalough
Już za nami dłuższy czas kiedy nasz Dom był niedostępny. Za nami :) małe dreptanie po  drogach Iroszkotów. Mamy nadzieję, że będziemy mogli podzielić się z Wami pięknem i niezwykłością tych miejsc.

 

Dlatego dopiero dzisiaj z serca dziękuję wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na wspólne świętowanie 10 czerwca. Za wspólną modlitwę, współprzygotowanie tego wydarzenia i niezwykłą atmosferę. 

 

Przed nami - czas obfitujący w wielość Spotkań i Rekolekcji. Nie wszystkie ogólnodostępne, więc u początku tego okresu prosimy o uszanowanie tych wydarzeń, które są autonomiczne dla określonej grupy, tak aby mogły one przeżyć swój czas Spotkania z Najwyższym w spokoju i bez dodatkowych rozproszeń do samego końca. ( szczególnie o to prosimy przed niedzielną Eucharystią). 

W lipcu, na samym początku Rekolekcje Biblijne z warsztatami kaligrafii i iluminatorstwa średniowiecznego, a tydzień później Rekolekcje Ora et Labora z warsztatami witrażu i ceramiki. Pomiędzy, tuż przed i po, wiele pomniejszych form rekolekcyjnych ...