Hortus et Herbularium - rekolekcje z warsztatami zielarskimi

    

bw

 

Z radością po doświadczeniach poprzednich lat, kolejny raz proponujemy rekolekcje z warsztatami zielarskimi.

 W zamyśle i pragnieniu, są one wprost ukłonem w stronę tradycji średniowiecznych klasztornych ogrodów ziołowych, a szerzej powrotem, do zachwytu nad cudownością dzieła stworzenia, które opowiada o pięknie swego Stwórcy. Zaprosimy na czas tych rekolekcji świętych tamtych wieków ...

Rekolekcje te mają charakter formacyjno - warsztatowy. Część formacyjna to codzienna modlitwa Liturgią Godzin, Eucharystia, czas na Adorację Chrystusa w Najświętszym Sakramencie oraz  konferencje wprowadzające. 

Część warsztatowa jest propozycją odkrycia na nowo piękna i bogactwa dzieła stworzenia, którym jesteśmy otoczeni w najbliższym sąsiedztwie. Będziemy mieli możliwość nauczenia się rozpoznawania ziół, ich właściwości, a w tym roku spotykając się w połowie sierpnia, szczególnie sposobów i pór zbierania i suszenia :)

PROWADZĄCA warsztaty zielarstwa: Beata Wielgosikdyrektor Parku Krajobrazowego "Góra św. Anny"

 

Poniżej istnieje możliwość wysłania ZGŁOSZENIA, bardzo prosimy przesłanie informacji o przyjeździe, co najmniej tydzień przed planowanym Spotkaniem. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie przesłane zwrotnie na podany adres mailowy. UWAGA: Ze względów organizacyjnych propozycja rekolekcji skierowana jest wyłącznie do osób dorosłych.

Współuczestniczenie w kosztach: 480 zł (noclegi, wyżywienie, materiały warsztatowe)

Ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia przez uczestnika jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 zł  na konto BZWBK nr:  88 1090 2239 0000 0001 2259 7135: 
z dopiskiem - hortus et herbularium

Dom Formacyjny diecezji opolskiej PUSTELNIA ELIASZA,
ul. Polna 14 
47-330 Jasiona

Brak wpłaconej zaliczki w ciągu siedmiu dni od wysłania zgłoszenia skutkuje anulowaniem rezerwacji.

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z PRZYJAZDU - BARDZO PROSIMY - O POINFORMOWANIE NAS O TYM TELEFONICZNIE LUB SMS. Rezygnacja z uczestnictwa w czasie krótszym niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia skutkuje utratą zaliczki.

Przypominamy, że Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00, w związku z tym bardzo prosimy o punktualny przyjazd, nie wcześniej niż dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48 607276808) 
lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 15-08-2018 18:00
Zakończenie 19-08-2018 14:00
Wolne miejsca 0
Rezerwacja do 01-08-2018
Lokalizacja
Dom Formacyjny diecezji opolskiej - Pustelnia Eliasza
Polna 14
Dom Formacyjny diecezji opolskiej - Pustelnia Eliasza
Przykro nam. Lista osób zgłoszonych jest pełna.
Początek strony