Ora et Labora - rekolekcje z warsztatami witrażu

 

 

witraz


War
sztaty witrażu są propozycją dla osób gotowych podjąć próbę odnalezienia piękna i harmonii poprzez staranność połączenia światła i materii. Są szkołą cierpliwości i dokładności. Mamy nadzieję, że czas tych warsztatów pozwoli każdemu z uczestników własnoręcznie zaprojektować i wykonać witraż, ucząc się cząstkowo poszczególnych etapów tego niezwykłego rzemiosła. 

Prowadzące warsztaty witrażu: Anna Czemplik oraz Gabriela Bujnowicz - Wrocław


 

Poniżej istnieje możliwość wysłania ZGŁOSZENIA, bardzo prosimy przesłanie informacji o przyjeździe, co najmniej tydzień przed planowanym Spotkaniem. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie przesłane zwrotnie na podany adres mailowy. UWAGA: Ze względów organizacyjnych propozycja rekolekcji skierowana jest wyłącznie do osób dorosłych.

Współuczestniczenie w kosztach: 560 zł (noclegi, wyżywienie, materiały warsztatowe)

Ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia przez uczestnika jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 zł  na konto BZWBK nr:  88 1090 2239 0000 0001 2259 7135: 
z dopiskiem - ora et labora - witraż

Dom Formacyjny diecezji opolskiej PUSTELNIA ELIASZA,
ul. Polna 14 
47-330 Jasiona

Brak wpłaconej zaliczki w ciągu siedmiu dni od wysłania zgłoszenia skutkuje anulowaniem rezerwacji.

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z PRZYJAZDU - BARDZO PROSIMY - O POINFORMOWANIE NAS O TYM TELEFONICZNIE LUB SMS. Rezygnacja z uczestnictwa w czasie krótszym niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia skutkuje utratą zaliczki.

Przypominamy, że Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00, w związku z tym bardzo prosimy o punktualny przyjazd, nie wcześniej niż dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48 607276808) 
lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 10-07-2018 18:00
Zakończenie 15-07-2018 14:00
Wolne miejsca 6
Rezerwacja do 08-07-2018
Lokalizacja
Dom Formacyjny diecezji opolskiej - Pustelnia Eliasza
Polna 14
Dom Formacyjny diecezji opolskiej - Pustelnia Eliasza
6
Przykro nam. Lista osób zgłoszonych jest pełna.
Początek strony