Scriptorium - Rekolekcje biblijne z warsztatami kaligrafii i iluminatorstwa

Rekolekcje biblijne "Scriptorium" mają charakter formacyjno - warsztatowy. g2011
Są propozycją skierowaną do osób pragnących pogłębić życie i modlitwę Słowem Bożym. Są swoistą szkołą Lectio Divina - zasłuchania się w Słowo.

Część warsztatowa to nauka iluminatorstwa i kaligrafii średniowiecznej. Warsztaty poprowadzi:  Barbara Bodziony.

Część formacyjna to codzienna modlitwa Liturgią Godzin, Eucharystia, czas na Adorację Chrystusa w Najświętszym Sakramencie oraz  konferencje wprowadzające.

Prowadzący część formacyjną: Beata Urbanek - doktor nauk teologicznych w zakresie biblistyki. Absolwentka Instytutu Nauk Biblijnych KUL. Wykładowca Pisma Świętego na Wydziale Teologicznym UŚ od 2006. W latach 2007-2014 współpracownik archidiecezjalnego Radia eM oraz ks. Roman Hosz

Mamy nadzieję, że zanurzenie się na wiele godzin w scriptorium będzie szansą na prawdziwe przeżycie monastycznego - ora et labora.

Rekolekcje te dają również możliwość stałej codziennej rozmowy z kierownikiem duchowym.


Poniżej istnieje możliwość wysłania ZGŁOSZENIA, bardzo prosimy przesłanie informacji o przyjeździe, co najmniej tydzień przed planowanym Spotkaniem. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie przesłane zwrotnie na podany adres mailowy. UWAGA: Ze względów organizacyjnych propozycja rekolekcji skierowana jest wyłącznie do osób dorosłych.

Współuczestniczenie w kosztach: 480 zł (noclegi, wyżywienie, materiały warsztatowe)

Ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia przez uczestnika jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 zł  na konto BZWBK nr:  88 1090 2239 0000 0001 2259 7135:

Dom Formacyjny diecezji opolskiej PUSTELNIA ELIASZA,
ul. Polna 14 
47-330 Jasiona

z dopiskiem - Rekolekcje SCRIPTORIUM

Brak wpłaconej zaliczki w ciągu siedmiu dni od wysłania zgłoszenia skutkuje anulowaniem rezerwacji.

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z PRZYJAZDU - BARDZO PROSIMY - O POINFORMOWANIE NAS O TYM TELEFONICZNIE LUB SMS. Rezygnacja z uczestnictwa w czasie krótszym niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia skutkuje utratą zaliczki.

Przypominamy, że Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00, w związku z tym bardzo prosimy o punktualny przyjazd, nie wcześniej niż dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48 607276808) 
lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 04-07-2018 18:00
Zakończenie 08-07-2018 14:00
Wolne miejsca 4
Rezerwacja do 20-06-2018
Lokalizacja
Dom Formacyjny diecezji opolskiej - Pustelnia Eliasza
Polna 14
Dom Formacyjny diecezji opolskiej - Pustelnia Eliasza
Przykro nam. Lista osób zgłoszonych jest pełna.
4
Początek strony