"Ora et Labora" - rekolekcje z warsztatami ceramicznymi


Rekolekcje
 te są próbą połączenie świata duchowego z materią.

     Chcemy, aby świat gliny, wydobycia z niej określonego kształtu, ostatecznie zamkniętego w ogniu, stał się pomocą w zrozumieniu i przyjęciu Planu Stwórcy względem nas.  W trakcie rekolekcji będziemy chcieli odkryć i nazwać strategię kształtowania trwałych fundamentów życia duchowego tak, aby  rozpoznać w swoim życiu prawdę iż łaska buduje na naturze, a także na nowo przyjrzeć się swoim emocjom i uczuciom w oparciu o mądrość Ojców Pustyni.

raku

     Wybierając warsztaty ceramiczne chcemy zaproponować Wam wykonanie własnoręcznej pracy z gliny, wypalenia jej na biskwit, poszkliwienia i dokonania redukcji - stanie się dla wielu z Was okazją do prawdziwego odpoczynku, także dla tych którzy do tej pory nie mieli możliwości popróbowania swoich sił w sztuce ceramiki. W tym roku szczególnie chcemy dopracować i wypróbować różne  techniki tworzenia i szkliwienia kafli, a przez to nadania naszym pracom niepowtarzalnego charakteru. Zapraszamy na niezwykłe, pełne emocji przeżycie estetyczne, uczynienia własnoręcznie okruchu piękna z grudki ziemi.

      

 

Poniżej istnieje możliwość wysłania ZGŁOSZENIA, bardzo prosimy przesłanie informacji o przyjeździe, co najmniej tydzień przed planowanym Spotkaniem. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie przesłane zwrotnie na podany adres mailowy. UWAGA: Ze względów organizacyjnych propozycja rekolekcji skierowana jest wyłącznie do osób dorosłych.

Współuczestniczenie w kosztach: 580 zł (noclegi, wyżywienie, materiały warsztatowe)

Ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia przez uczestnika jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 zł 
na konto Banku Santander.pl nr:  88 1090 2239 0000 0001 2259 7135: 
z dopiskiem - ora et labora 

Dom Formacyjny diecezji opolskiej PUSTELNIA ELIASZA,
ul. Polna 14 
47-330 Jasiona

Brak wpłaconej zaliczki w ciągu siedmiu dni od wysłania zgłoszenia skutkuje anulowaniem rezerwacji.

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z PRZYJAZDU - BARDZO PROSIMY - O POINFORMOWANIE NAS O TYM TELEFONICZNIE LUB SMS. Rezygnacja z uczestnictwa w czasie krótszym niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia skutkuje utratą zaliczki.

Przypominamy, że Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00, w związku z tym bardzo prosimy o punktualny przyjazd, nie wcześniej niż dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48 607276808) 
lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 16-07-2019 18:00
Zakończenie 21-07-2019 14:00
Wolne miejsca 8
Rezerwacja do 14-07-2019
Lokalizacja Dom Formacyjny diecezji opolskiej - Pustelnia Eliasza
Przykro nam. Lista osób zgłoszonych jest pełna.
Początek strony