Rekolekcje Pustyni

a-prayer-for-times-like-these
Jak co roku zapraszamy na rekolekcje, będące ukłonem w stronę drogi duchowej Ojców Pustyni. Proponujemy czas prawdziwego zatrzymania w ciszy, z codziennym wychodzeniem na swoją pustelnię, a także wspólną modlitwę Liturgią Godzin, Eucharystię i nauczanie wprowadzające w duchowość hezychastyczną (siedem kroków Ojców Pustyni).

Są one skierowane do osób w różnym wieku, różnych stanów, w różnej kondycji duchowej, będąc wprowadzeniem w duchowość Ojców Pustyni (modlitwy serca), zwłaszcza dla osób poszukujących ciszy i samotności w szczególnej bliskości z Wszechmogącym. Są szkołą modlitwy głębi.

Poniżej istnieje możliwość wysłania ZGŁOSZENIA, bardzo prosimy przesłanie informacji o przyjeździe, co najmniej tydzień przed planowanym Spotkaniem. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie przesłane zwrotnie na podany adres mailowy. UWAGA: Ze względów organizacyjnych propozycja rekolekcji skierowana jest wyłącznie do osób dorosłych.

Współuczestniczenie w kosztach: 500 zł (noclegi, wyżywienie, materiały warsztatowe)

Ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia przez uczestnika jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 zł  
na konto Banku Santander.pl nr:  88 1090 2239 0000 0001 2259 7135: 
z dopiskiem - Rekolekcje pustyni

Dom Formacyjny diecezji opolskiej PUSTELNIA ELIASZA,
ul. Polna 14 
47-330 Jasiona

Brak wpłaconej zaliczki w ciągu czternastu dni od wysłania zgłoszenia skutkuje anulowaniem rezerwacji.

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z PRZYJAZDU - BARDZO PROSIMY - O POINFORMOWANIE NAS O TYM TELEFONICZNIE LUB SMS. Rezygnacja z uczestnictwa w czasie krótszym niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia skutkuje utratą zaliczki.

Przypominamy, że Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00, w związku z tym bardzo prosimy o punktualny przyjazd, nie wcześniej niż dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48 607276808) 
lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 25-08-2020 18:00
Zakończenie 30-08-2020 14:00
Wolne miejsca 0
Rezerwacja do 17-08-2020
Lokalizacja Dom Formacyjny diecezji opolskiej - Pustelnia Eliasza
Przepraszamy, lista uczestników jest pełna i nie jesteśmy w stanie przyjąć więcej zgłoszeń
Początek strony