Warsztaty Fotograficzne

wf19
Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Fotograficzne

Z doświadczenia ostatnich lat, widzimy coraz większy tęsknotę wielu, aby odkryć w sobie pasje dające sposobność do wyrażenia piękna. Stąd tak często łączymy w naszym Domu rekolekcje formacyjne z warsztatami. Kolejny raz z inicjatywy zaprzyjaźnionego z naszym miejscem Marka Zarankiewicza, muzyka, pasjonata fotografii przyrodniczej zapraszamy na warsztaty przyrodnicze. Są skierowane tak dla zaawansowanych jak i początkujących fotografików. 


Wiele lat temu, u początku wspólnej przygody w tworzeniu warsztatów, Marek napisał o sobie tak:

wf"Witam wszystkich serdecznie, w związku ze zbliżającymi się warsztatami fotograficznymi, ksiądz poprosił mnie o parę słów o Sobie. Mogę wam jedynie powiedzieć tyle, że od kilkunastu lat staram się przenosić, to co niematerialne i ulotne na kliszę (matrycę) i stało się to moją wielką pasją. Poranne wstawanie, przemieszczanie się w błocie oraz znoszenie wszelakich niedogodności w  poszukiwaniu jednego ujęcia – to cały Ja. Warsztaty na które chcę Was zaprosić, są skierowane do osób, które już fotografują albo stali się od niedawna posiadaczami aparatu. Fotografia jest dziedziną bardzo subiektywną – każdy kto fotografuje zaspakaja w pierwszej kolejności swoje potrzeby estetyczne, które wynikają z jego wrażliwości obserwowania świata. Wydaje mi się, że jest to sposób na niesamowitą przygodę, która dostarcza mi osobiście wiele przyjemności. Mam nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas, będzie zarówno dla mnie jak i dla was ciekawym doświadczeniem – a może w przyszłości sposobem na życie" - pozdrawiam serdecznie Marek Zarankiewicz.

Mam nadzieję, że i po latatch te słowa mogą być mottem i osobistą zachętą takiego przeżycia czasu.

 


Poniżej istnieje możliwość wysłania ZGŁOSZENIA,


bardzo prosimy przesłanie informacji o przyjeździe, co najmniej tydzień przed planowanym Spotkaniem. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie przesłane zwrotnie na podany adres mailowy. 

Współuczestniczenie w kosztach: 250 zł (noclegi, wyżywienie, materiały warsztatowe)

Ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia przez uczestnika jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 zł  
na konto Banku Santander.pl nr:  88 1090 2239 0000 0001 2259 7135:

Dom Formacyjny diecezji opolskiej PUSTELNIA ELIASZA,
ul. Polna 14 
47-330 Jasiona

z dopiskiem - Warsztaty Foto

Brak wpłaconej zaliczki w ciągu siedmiu dni od wysłania zgłoszenia skutkuje anulowaniem rezerwacji.

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z PRZYJAZDU - BARDZO PROSIMY - O POINFORMOWANIE NAS O TYM TELEFONICZNIE LUB SMS. Rezygnacja z uczestnictwa w czasie krótszym niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia skutkuje utratą zaliczki.

Przypominamy, że Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00, w związku z tym bardzo prosimy o punktualny przyjazd, nie wcześniej niż dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48607276808) lub mailowyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły wydarzenia

Rozpoczęcie 28-06-2019 18:00
Zakończenie 30-06-2019 14:00
Wolne miejsca 2
Rezerwacja do 20-06-2019
Lokalizacja Dom Formacyjny diecezji opolskiej - Pustelnia Eliasza
Przykro nam. Lista osób zgłoszonych jest pełna.
Początek strony