Ora et Labora - rekolekcje z warsztatami witrażu

Kategoria
Rekolekcje Letnie
Termin
5 lipiec 2023 18:00 - 9 lipiec 2023 14:00
Ilość miejsc
12
Miejsca dostępne
5
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekolekcje te są próbą połączenie świata duchowego z materią.


witraz
Chcemy, aby połączenie szkła i światła, stało się pomocą w zrozumieniu i przyjęciu Planu Stwórcy względem nas.  W trakcie rekolekcji będziemy chcieli odkryć i nazwać strategię kształtowania trwałych fundamentów życia duchowego tak, aby  rozpoznać w swoim życiu prawdę iż łaska buduje na naturze, a także na nowo przyjrzeć się w oparciu o mądrość Ojców Pustyni, głębokiej tęsknocie człowieka poszukiwania Prawdy i Światła .

Warsztaty witrażu są propozycją dla osób gotowych podjąć próbę odnalezienia piękna i harmonii poprzez staranność połączenia światła i materii. Są szkołą cierpliwości i dokładności. Mamy nadzieję, że czas tych warsztatów pozwoli każdemu z uczestników własnoręcznie zaprojektować i wykonać witraż, ucząc się cząstkowo poszczególnych etapów tego niezwykłego rzemiosła. 

Prowadzące warsztaty witrażu: Anna Czemplik oraz Gabriela Bujnowicz - Wrocław

                                                                                      
       PODSTAWOWE   INFORMACJE:
                                                                                      

Współuczestniczenie w kosztach: 600 zł (noclegi, wyżywienie, media, materiały warsztatowe)

Koniecznym potwierdzeniem zgłoszenia przez uczestnika jest wpłacenie zaliczki w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia w kwocie 100 zł  
na konto Banku Santander nr:  88 1090 2239 0000 0001 2259 7135 dla:

Dom Formacyjny diecezji opolskiej PUSTELNIA ELIASZA,
ul. Polna 14 , 47-330 Jasiona
z dopiskiem -  ora et labora

UWAGA !!!

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z PRZYJAZDU - BARDZO PROSIMY - O POINFORMOWANIE NAS O TYM TELEFONICZNIE LUB SMS.

Rezygnacja z uczestnictwa później niż tydzień poprzedzający wydarzenie skutkuje utratą zaliczki. Brak wpłaconej zaliczki w ciągu czternastu dni roboczych od wysłania zgłoszenia skutkuje anulowaniem rezerwacji.

Przypominamy, że Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00, w związku z tym bardzo prosimy o punktualny przyjazd, nie wcześniej jednak, niż dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

     Wszystkich Was bardzo usilnie prosimy, aby jakikolwiek przyjazd do naszego Domu uwarunkowany był nie tylko dobrem własnym, ale i innych osób obecnych w tym czasie. Stąd jakiekolwiek domniemanie stanu infekcji powinno być wskazówką sugerującą rezygnację z przyjazdu.
Dla wspólnego dobra.    

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48 607276808) 
lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Wspierane przez iCagenda