Rekolekcje Pustyni

Kategoria
Rekolekcje Letnie
Termin
19 lipiec 2023 18:00 - 23 lipiec 2023 14:00
Ilość miejsc
20
Miejsca dostępne
Brak miejsc w tym terminie
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

a-prayer-for-times-like-these
Jak co roku zapraszamy na rekolekcje, będące ukłonem w stronę drogi duchowej Ojców Pustyni. Proponujemy czas prawdziwego zatrzymania w ciszy, z codziennym wychodzeniem na swoją pustelnię, a także wspólną modlitwę Liturgią Godzin, Eucharystię i nauczanie wprowadzające w duchowość hezychastyczną (siedem kroków Ojców Pustyni).

Są one skierowane do osób w różnym wieku, różnych stanów, w różnej kondycji duchowej, będąc wprowadzeniem w duchowość Ojców Pustyni (modlitwy serca), zwłaszcza dla osób poszukujących ciszy i samotności w szczególnej bliskości z Wszechmogącym. Są szkołą modlitwy głębi.

Poniżej istnieje możliwość wysłania ZGŁOSZENIA, bardzo prosimy przesłanie informacji o przyjeździe, co najmniej tydzień przed planowanym Spotkaniem. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie przesłane zwrotnie na podany adres mailowy. UWAGA: Ze względów organizacyjnych propozycja rekolekcji skierowana jest wyłącznie do osób dorosłych.

Współuczestniczenie w kosztach: 600 zł (noclegi, wyżywienie, materiały warsztatowe). Koniecznym potwierdzeniem zgłoszenia przez uczestnika jest wpłacenie zaliczki w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia w kwocie 100 zł na konto Banku Santander nr:  88 1090 2239 0000 0001 2259 7135 dla:

Dom Formacyjny diecezji opolskiej PUSTELNIA ELIASZA,
ul. Polna 14 , 47-330 Jasiona
z dopiskiem -  rekolekcje pustyni

UWAGA !!!

W PRZYPADKU REZYGNACJI Z PRZYJAZDU - BARDZO PROSIMY - O POINFORMOWANIE NAS O TYM TELEFONICZNIE LUB SMS.

Rezygnacja z uczestnictwa później niż tydzień poprzedzający wydarzenie skutkuje utratą zaliczki. Brak wpłaconej zaliczki w ciągu czternastu dni roboczych od wysłania zgłoszenia skutkuje anulowaniem rezerwacji.

Przypominamy, że Rekolekcje rozpoczynają się o godzinie 18.00, w związku z tym bardzo prosimy o punktualny przyjazd, nie wcześniej jednak, niż dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

     Wszystkich Was bardzo usilnie prosimy, aby jakikolwiek przyjazd do naszego Domu uwarunkowany był nie tylko dobrem własnym, ale i innych osób obecnych w tym czasie. Stąd jakiekolwiek domniemanie stanu infekcji powinno być wskazówką sugerującą rezygnację z przyjazdu.
Dla wspólnego dobra.    

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (+48 607276808) 
lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Wspierane przez iCagenda